Szyny do zasłon

Prezentujemy Państwu nowoczesne i wyjątkowo funkcjonalne rozwiązania obejmujące proste i gięte szyny do zasłon oraz szyny z napędem sznurkowym. To wysokiej klasy elementy, dzięki którym możliwe będzie odpowiednie sterowanie ułożeniem tkanin w danym pomieszczeniu.

Poszczególne systemy różnią się między sobą maksymalnym obciążeniem, długością, jak również estetyką wykonania. Na pewno spośród oferowanych produktów wybiorą Państwo ten, który spełni wszelkie oczekiwania.


KS Klick System przeznaczony jest do zawieszania tkanin o średnim ciężarze. Pozwala na szybki montaż do ściany oraz sufitu dzięki wykorzystaniu specjalnych uchwytów typu SMART KLICK. Ich maksymalne obciążenie wynosi 4kg/m. Dużym atutem jest obecność wytrzymałych suwaków o dużej odporności na promieniowanie UV, które pozwalają na proste zawieszanie zakładek. Systemy dostępne są w kolorach: białym, czarnym, szarym, beżowym i brązowym oraz w następujących długościach: 3m, 4m, 5m, 6m i 7m.

CKS Corded Klick System jest rozbudowaną wersją systemu Klick, w której dodatkowo znalazły się mechanizmy sznurkowe do rozsuwania tkanin jedno- lub dwustronnie.

CS Contract System to wzmocnione szyny do zasłon ze specjalnymi suwakami łożyskowymi. Najczęściej wykorzystuje się je w budynkach użyteczności publicznej oraz w hotelach do zawieszania oraz obsługi kurtyn.

CCS Corded Contract System jest rozbudowaną wersją systemu CS z dodatkowym mechanizmem sznurkowym do rozsuwania tkanin. Doskonale sprawdzają się w salach konferencyjnych i projekcyjnych.

DS Design System to elementy o oryginalnym kształcie, które są niemal niewidoczne na suficie. Wyróżniają się nowoczesnym designem i możliwością odpowiedniego dostosowania do okna dzięki opcji gięcia profili w poziomie.